Lokalita kempu

Ostrov Averoy leží ve středním Norsku na 63. rovnoběžce v bájném kraji trollů More og Romsdal. S pevninou ho spojuje Královská cesta, silnice která propojuje několik malých ostrovů nádhernými mosty a vytváří tak nádhernou scenérii. Stavbu financoval norský král proto ji Norové nazývají Královská cesta. Správný název je Atlanterhavsvegen. V blízkosti je město a přístav Kristiansund.

Kjonnoya je malebná vesnička na ostrově Averoy u západního pobřeží Norska na 63. rovnoběžce, vzdálená cca 1700 km od Prahy, západně od města Trondheim.

Kemp se nachází na strategicky položeném místě s úchvatným výhledem na místní maják.

Poloha kempu umožňuje rybolov na otevřeném moři v dosahu několika set metrů.

Členitost pobřeží (množství ostrovů), zde neumožňuje lov ryb velkým rybářským lodím pomocí sítí.

Při nepřízni počasí je možné rybařit v chráněném vnitřním fjordu.

Při lovu na otevřeném moři oceníte pěti až šesti metrové lodě, vybavené motory MERCURY 15 až 50 HP.

Většina místních vyhlášených a na ryby bohatých rybářských lokalit se nachází v dojezdové vzdálenosti do pěti minut jízdy lodí.Takže odpadá dlouhé přemisťování za rybami,tak jak je nutností v mnoha jiných lokalitách, kde jsou rybáři nuceni v rámci rybářského komfortu (s dojezdovými vzdálenostmi i přes půl hodiny) využívat silnější a delší lodě s mnohonásobně vyšší spotřebou pohonných hmot.

V krajních případech, kdy nelze rybařit ani na moři ani ve fjordu,je možno lovit ryby z mola a břehu kempu (platýsi,úhoři). Po dohodě se správcem areálu Vás rádi zavezeme na jeden z mostů Atlantské cesty, kde mnoho cizinců zkouší své rybářské štěstí.

Lov z mostu je nezapomenutelným rybářským zážitkem.

Dovolujeme si říci, že můžeme garantovat lov ryb za každého počasí!!!

kemp_averoy

Ubytování

Areál kempu je přímo na pobřeží oceánu a není tedy potřeba dopravovat se k molu složitě.

Nabízíme komfort a pohodlí o který se postará český správce kempu. Večery můžete strávit venku u grilu nebo posezení u ohně. V celém areálu je pokrytí Wi-Fi zdarma.

Vila

Samostatně vybavená vila,položená na vyvýšeném místě s kouzelným výhledem na oceán a místní maják.Kapacita je jedenáct lůžek,rozdělené na tři dvoulůžkové pokoje a jeden pětilůžkový pokoj.Vila disponuje satelitním přijímačem s českými kanály..Kompletně vybavená kuchyň (trouba, sporák, mikrovlnka, konvice, nádobí, lednice). Sprchový kout a 2 x WC. K vile patří balkon a venkovní terasa.

Chata č.1

Chata je umístěna v centrální části kempu, s vybavenou kuchyní včetně nádobí a samostatnou koupelnou se sprchovým koutem. Její kapacita je osm lůžek, které jsou rozděleny na jeden čtyřlůžkový pokoj a dva dvoulůžkové pokoje. TV, Wi-Fi.

Chata č.2

Kompletně vybavená budova jeumístěna v bezprostřední blízkosti moře (2m) a mola,kde jsou ukotvené lodě. V chatě jsou dvě samostatné toalety a koupelna se sprchovým koutem. Chata disponuje osmi lůžky rozdělených do dvou třílůžkových a jednoho dvoulůžkového pokoje.TV s českými kanály, Wi-Fi.


Lodě

Kemp je vybaven pětimetrovými loděmi pro tři osoby osazené motory MERCURY 25 až 60 HP. Lodě jsou vyrobeny přímo pro mořský rybolov s důrazem na bezpečnost a pohodlí rybářů. Konstrukce lodí umožňuje plavbu „ve skluzu“ i s pětičlennou posádkou. Lodě jsou vybaveny echoloty s GPS.
Díky ideální poloze kempu odpadá několikakilometrové dojíždění za rybami, TOP lokality pro rybaření začínají v cca 500 metrů od kempu (moře i fjord).
Pronájem lodí je zahrnut v ceně pobytu.
lod_1

Mrazicí box

V kempu je k dispozici velký mrazící box o objemu 28 m3 , kde je možnost zamrazit Vaše úlovky (filety) přímo v klasických polystyrenových bednách. Zamrazováni je nastaveno na -20 °C, čímž je zaručena kvalita a čerstvost úlovků při přepravě.

Ubytovací řád areálu kempu AVEROY – KJONNOY

I. Ubytování

1. V den odjezdu jsou ubytovaní povinni uvolnit a předat řádně vyklizené a uklizené ubytovací prostory ( viz. výše ) správci kempu v 8.00 -10.00 hodin. Klíč se po ukončení pobytu nechává ve dveřích budovy.

2.Převzetí ubytovacích prostor novými klienty probíhá v den příjezdu od 14.00 hodin.

3. Povinností každého klienta je mít vlastní ložní soupravu včetně prostěradla a toaletní potřeby.

4. Každý klient skládá vratnou zálohu (kauci) na úklid ve výši 200,-NOK.Tato kauce je vratná zpět při předání čisté chaty a lodě.

 • vytřené podlahy v jednotlivých pokojích a společných prostorách
 • čisté, uklizené a vytřené koupelny
 • čisté, uklizené a vytřené toalety
 • čisté a vyklizené lednice
 • čisté sporáky ( včetně trouby a mikrovlnné trouby )
 • čisté a uklizené příslušenství ( zejména nádobí, přímotopy)
 • prázdné odpadkové koše
 • uklizené prostranství kolem budov
 • čisté prostory a příslušenství určené ke kuchání ryb

II. Pořádek v areálu

 • Udržujte pořádek v areálu kempu.
 • Odpadky odhazujte na místa k tomu určená (odpadkový koš v chatičce, popelnice u vjezdu do areálu.
 • V kempu jsou umístěné nádoby na třídění odpadů (sklo,plast,papír,atd.).
 • Ke kuchání úlovků užívejte výhradně prostranství k tomu vyhrazené ( u mola č. 1) odpad z kuchání úlovků ihned vyvážejte na otevřenou vodu.
 • Nevynášejte inventář z budov ( pokojů ) ven a neprovádějte změny v uspořádání budov a pokojů (možné pouze po dohodě s oprávněnou osobou).
 • Respektujte zákaz konzumace tabákových výrobků ve vnitřních prostorách budov.
 • Při použití ohniště žádáme o zajištění pravidel zacházení s ohněm a zajištění úklidu jeho okolí.

III. Lodě

Předání lodí novým uživatelům probíhá v den příjezdu v odpoledních hodinách. Na požádání uživatele předvede správce areálu plavidlo v provozu a provede základní zaškolení uživatele. Loď přebírá uživatel v řádném technickém stavu s plnou nádrží 25 litrů a 15 litrů rezervy PHM. Docházející PHM si lze objednat u správce areálu.Vyúčtování PHM probíhá ihned při převzetí od správce areálu. S veškerými případnými technickými problémy se obracejte na správce areálu. Vrácení lodí správci areálu probíhá den před odjezdem ve večerních hodinách. Lodě je nutné vrátit čisté a ve stavu odpovídajícímu předání lodi uživateli.

Prosíme o respektování těchto pravidel v zájmu čistoty a kulturnosti prostředí pro všechny klienty.

Budovy jsou vybaveny pro vlastní přípravu jídel. Vybavení obsahuje elektrický sporák s horkovzdušnou troubou, mikrovlnnou troubu, rychlovarné konvice, venkovní gril na dřevěné uhlí, hrnce, atd. Dále příbory, sklenice, talíře.

Je též možné po dohodě se správcem areálu využít udírnu k přípravě nejen úlovků.

Přejeme všem návštěvníkům příjemný pobyt a mnoho rybářských úspěchů.

Mapa areálu

mapa_arealu_1

mapa_arealu
kemp

REZERVACE ONLINE

MÁTE JIŽ REZERVOVANÝ TERMÍN?
REZERVACI JE MOŽNÉ PROVÉST ON-LINE
OBRATEM SE S VÁMI SPOJÍME A DOMLUVÍME VŠE POTŘEBNÉ

REZERVOVAT ZÁJEZD